Odosielajte zásielky bezpečne

Ten kto pravidelne odosiela zásielky pomocou pošty alebo kuriéra dobre vie, že jeho balíček je vystavovaný veľkému množstvu nárazov. Istotu, že s vašim balíčkom budú zaobchádzať ako v rukavičkách máte iba vtedy, keď si priplatíte službu za krehký materiál. V prípade bežných zásielok však musíte počítať s tým, že balík hodia či obijú. Kým balíček príde k svojmu konečnému prijímateľovi, prejde dlhú cestu a čas. To znamená len jedno. Poškodenia, roztrhnutia a opotrebovanie.

odosielanie pošty

Preto je viac než potrebné dbať aj na zabalenie vášho tovaru. A oveľa viac v prípade, že ide o cenný a krehký materiál. Vtedy vám klasická obálka veľmi nepomôže. Riešenie je však veľmi jednoduché. Doma by u vás nemali chýbať moderné bublinkové obálky. Bublinková fólia je vám určite známa. Používame ju na obalenie krehkého materiálu, aby sa v prípade nárazov zabránilo jeho rozbitiu. A na rovnakom princípe pracuje aj bublinková obálka. Ide o bežnú obálku, ktorá má z vnútornej strany nalepenú bublinkovú fóliu so vzduchovými vankúšikmi. Vy sa tak nemusíte báť odoslať aj drahý materiál na opačnú stranu zemegule. Tovar je v bublinkovej obálke chránený pred nárazom a poškodením. Bublinková obálka je taktiež nepriehľadná a nemusíte sa báť úniku informácií tretej osobe.

bublinková obálka

V prípade, že máte radšej originálnejšie veci, nemusíte si vybrať iba klasickú bielu variantu. Na 2packsk.sk môžete nájsť v ponuke aj matný čierny dizajn či zaujímavý holografický. Väčšina bublinkových obálok je na princípe klasického lepiaceho uzatvárania. No nájdete tiež obálky s uzatvárateľným bežcom. Nájsť takúto bublinkovú obálku nie je žiadna veda. Stačí navštíviť stránku 2packsk.sk a máte na výber z množstva veľkosti, či druhov. Začnite aj vy baliť poštu do bezpečných bublinkových obálok a nemusíte sa o svoj balíček viac báť. Bublinkové obálky https://www.2packsk.sk/obalky-sk/bublinkove-obalky-sk.