Máte dušu večného cestovateľa alebo máte jednoducho radi zmenu? V tom prípade Vás určite osloví možnosť kúpy mobilného domu. Mobilný dom Vám otvorí dvere k tomu, aby ste menili miesto Vášho bývania podľa toho, ako Vám to bude aktuálne vyhovovať. Mobilný dom môžete využívať ako bývanie počas Vašich dovoleniek, rekreačných pobytov, ako podnikateľský priestor alebo ako alternatívne bývanie počas celého roka. Všetky mobilné domy sú vybavené sociálnym zariadením, ale aj menšou kuchyňou. V ponuke spoločnosti EURO – MOBILNÍ DOMY, s. r. o. nájdete širokú ponuku rôznych druhov mobilných domov.

mobilný dom

Líšia sa svojou rozlohou, vybavením, ale možnosťami využitia. Vyberajte si z ponuky vyše 100 mobilných domov a zabezpečte pre seba a Vašu rodinu miesto, ktoré bude naplnené nezabudnuteľnými zážitkami, ktoré Vám nikdy nikto nevezme. Dovolenkujte v mobilnom dome a zažijete bývanie na miestach, kde by sa Vám to počas klasického cestovania s ubytovaním v hoteli, nikdy nepodarilo. Na rozdiel od stanovania budete mať neporovnateľné pohodlie a veľký priestor pre Vás a aj Vaše osobné veci. Mobilný dom Vás bude chrániť pred nepriazňami počasia a zároveň nebudete tak veľmi izolovaní od vonkajšieho priestoru ako v prípade nehnuteľných budov.

pes pri okne

Ak by ste chceli mobilný dom umiestniť na Váš pozemok, nepotrebujete na to povolenie, nakoľko nejde o nehnuteľnosť a zároveň tento dom nepotrebuje ani popisné číslo. Keď kúpite mobilný dom od spoločnosti EURO-MOBILNÍ DOMY, s. r. o., bude Vám dovezený priamo na miesto, kde si to objednáte. Ihneď po dovezení ho môžete začať plne využívať a môžete sa v ňom pohodlne zabývať. Širokú ponuku mobilných domov nájdete na webovej adrese spoločnosti, kde nájdete aj ceny a popis jednotlivých modelov. V prípade, že máte ohľadom takéhoto spôsobu bývania otázky, prípadne by ste sa chceli opýtať na konkrétny mobilný dom, zavolajte na telefónne číslo +420 734 567 888.