Výber dverí patrí k základným otázkam pri uvádzaní domu alebo bytu do prevádzky. Zariaďovanie sa začína v podstate od podlahy. Teda jej výberom, následne ide o výber samotných dverí a okien, farby stien a stropu a ďalej je vhodné pristúpiť k nábytku a zariadeniu jednotlivých miestností. Pokiaľ sa rozhodujete, aké dvere by boli vhodné do vášho príbytku, či už ide o novostavbu alebo rekonštrukciu, neprehliadnite našu unikátnu ponuku. Nájdete v nej množstvo skvelých produktov, ktoré sú vyrobené z rôznych materiálov ako aj v rôznych dekoroch.

Ak hovoríme o dverách, prvým krokom je pristúpiť k rozhodnutiu, ktoré sa týka výberu materiálu. Drevené alebo kovové dvere či inklinujete ku klasickým plastovým dverám, ktoré si môžete objednať v zaujímavých prevedeniach? Nechajte sa inšpirovať našou fotogalériou, kde nechýba ani popis produktov s uvedením aktuálnej ceny.

ponúkame dvere a okná na mieru

Hliníkové dvere nie náhodou dostali prívlastok nadčasové. Pôsobia mimoriadne štýlovo, dodávajú stavbám istý šmrnc a v doplnení s oknami, zábradlím a bránou z tohto materiálu vytvárajú dokonalé prostredie, ktoré je unikátne svojím osobitým vyžarovaním. Hliník nie je náročný na údržbu, vyznačuje sa dlhou dobou životnosti a vyznačuje sa výbornými tepelno-izolačnými vlastnosťami. Hliníkové dvere v podobe bezpečnostných vchodových dverí ako aj dverí do jednotlivých miestností nájdete v rôznych dekoroch. Vyberať si môžete z rôznych farieb, z dverí, ktoré sú vyrobené v kombinácii so sklom a nájdete medzi nimi aj dvere, ktoré svojou povrchovou úpravou vyvolávajú dojem drevených dverí.

dvere do kúpeľne v bielej

Hliníkové dvere cena je položka, ktorá je vytvorená podobne ako aj samotný produkt práve pre vás na mieru. To znamená, že v prípade záujmu, naši pracovníci prichádzajú na miesto, kde dané dvere potrebujete mať, vymerajú potrebné rozmery a následne vám vymedzia čakaciu lehotu, v ktorej sa vám dvere vyrobia. Dvere vám dovezieme a zmontujeme. Všetky vykonané služby sú účtované ako dielčie položky prislúchajúcimi čiastkami, ktorý súčet vytvára výslednú cenu.