Motoristi sa o svoje štvorkolesové tátoše starajú a občas im doprajú aj tuning v podobe nových doplnkov, ktoré sa týkajú vybavenia interiéru, ale nezanedbávajú ani exteriér vozidla. Umývanie či leštenie laku karosérie patrí k základným činnostiam starostlivosti o vozidlo, no sem-tam sa rozhodnú prikrášliť ho a zadovážiť mu dezent disky ozdobné lišty či hliníkové disky. A práve disky patria k obľúbenému príslušenstvu auta, ktoré ich majitelia radi menia za efektnejšie.

porsche-911-gt3-2902657_1920

Z výrobného pásu sa vozidlá dostávajú so základnou výbavou, a tá budúcich majiteľov áut priam nabáda, aby sa poobzerali po moderných a elegantných kúskoch, ktoré vozidlo zatraktívnia. Hliníkové disky predáva najznámejší e-shop NajDisky.sk, ktorý sa špecializuje na disky od renomovaných výrobcov, ktorí sú známi v celom motoristickom svete. V svojej ponuke majú také značky ako je Tomason, Sparco, Brock, Diewe Wheels, MSW či OZ Racing a veľa iných. Títo výrobcovia dodávajú na trh iba kvalitné a originálne výrobky, takže každý zákazník ich kúpou získava aj istotu, že disky či iné príslušenstvo má overený pôvod a najvyššiu kvalitu. Obchod ponúka aj mnoho doplnkov a príslušenstva k vybaveniu vozidiel, napríklad ku každej sade diskov dostane klient aj potrebné matice či skrutky, vymedzovacie krúžky či stredové krytky, na ktorých je vytlačené logo výrobcu.

Disk

Hliníkové disky sú dizajnovo prepracované, majú široké spektrum tvarov a tiež farebných prevedení je viacero. Na výber máte strieborné matné, lesklé, čierne alebo grafitové disky, vaša voľba je len na vás a vašom vkuse. V prípade, že máte záujem o disky na zákazku či exkluzívne kúsky, e-shop je tu pre vás a splní každé vaše želanie. K dispozícii máte napríklad disky značky Eta Beta alebo DLW Deluxe Wheels. Stačí, ak sa obrátite na odborníkov a tí vám pomôžu a poradia s výberom, ponúknu aj kvalitný servis, objednaný tovar vám dovezú až domov a pri nákupe nad 150,- eur vám nebudú účtovať dopravu.