Prepravujete svoj tovar v plastových prepravkách, ktoré sa rýchlo poškodia a sú nepraktické? Nemíňajte svoje peniaze na nekvalitné prepravky, do ktorých musíte neustále investovať peniaze, pretože ich musíte opätovne kupovať. Vybavte svoje podnikanie kvalitnými skladacími debničkami od spoločnosti Schoeller Allibert a znížte tak Vaše náklady na skladovanie a prepravu tovaru. Vyrábame skladacie bedničky Schoellerallibert.com z kvalitného plastu, takže dobre odolávajú poškodeniu vonkajšími vplyvmi. Sú navrhnuté tak, aby spĺňali prísne priemyselné normy, čiže sú ideálne do každého podnikania.

mrkva

Ponúkame Vám tri rady modelov skladacích debničiek, pričom každý model nesie svoje špecifiká. Základná rada Prelog Classic predstavuje jednoduché plastové prepravky s perforovanými stenami, ktoré sú ideálnym prepravným balením pre zeleninu a ovocie. Steny debničiek sú vďaka otvorom priedušné, čo napomáha udržaniu čerstvosti skladovaných, či prevážaných plodov. Variabilita veľkostí a objemov je široká, takže si nájdete určite ten správny variant. Sú schváleným produktom určeným pre potravinárske účely, no využívať ich môžete samozrejme aj v iných odvetviach. V prípade, že hľadáte prepravku pre cennejšie nepotravinárske produkty, odporúčame Vám radu Prelog CMB.

predaj ovocia

Sú veľmi pevné a stabilné a Váš tovar ochránia aj pred možnou krádežou, a to prostredníctvom plomby, ktorá prepravku uzamkne. Či už prevážate elektroniku alebo drahú kozmetiku, tieto kontajnery tovar udržia v bezpečí. Tento typ kontajneru je vhodný aj pri využívaní automatizácie. Ďalším typom uzamykateľných prepraviek sú menšie kontajnery Prelog NG. Tie sú ideálnou voľbou do automobilového priemyslu. Keďže sú prepravky jednoducho zložiteľné, šetria miesto pri preprave, no aj počas ich skladovania, čo sa priaznivo odrazí aj na Vašich nákladoch. Stačí si len vybrať taký typ, ktorý Vám bude vyhovovať. Prehľadný zoznam a popis produktov nájdete na našej webovej stránke.