Móda je niečo, čo ľudí spája. Niečo, čo je práve trendom je vec, ktorá sa mnohokrát nejakým spôsobom nakoniec stane obľúbeným. Oblečenie nie je len praktickým kúskom na zakrytie tel, avšak stalo sa aj výrazovým prostriedkom každého človeka. Nosíme, čo sa nám páči alebo čo je v móde. Pestujeme si zdravé sebavedomie a máme priestor ku kreativite svojho šatníka. Či už ide o ženy, alebo o mužov, trendy v móde sa každoročne obnovujú a zvažujú návrhármi a osobami z fachu. Rovnako sa každý rok určuje aj farba daného roka, ktorá je výsledkom rozsiahleho zisťovania a zvažovania okolností a situácie v spoločnosti. Farba tak má aj aké také posolstvo a tento rok je to magentová farba, ktorá má priniesť silu a nový vietor do plachiet.

panske jeansy

Pánska móda je o niečo jednoduchšie, no napriek tmu má svoje trendy, ktoré sa v niektorých prípadoch prelínajú aj s dámskou módou. Jednoznačne k nadčasovým kúskom patria jeansy panske. Robia radosť pánom každého veku a nosia sa už dlhé desaťročia. V priebehu času sa zľahka zmenilo možno to, aký strih jeansov sa nosí, inak ostávajú takmer nezmenené.

nohy v jeansoch

Dnes idú do móda ja širšie alebo rovné strihy a tie vedia pozakrývať množstvo nedokonalostí, ktoré často na svojej postave vidíme najmä my sami. No i v pánskej móde naďalej vedú v obľube priliehavé fit strihy, ktoré pekne kontúry a tvary postavy skôr zvýrazňujú. Výber je na každom z nás. Páni môžu v nadčasových kúskoch mať v šatníku napríklad aj biele košele, tričká alebo kvalitné sako. Kárované košele, sú zrejme opäť in a tak nimi nič nepokazíte tiež. Jednoducho ladiť svoj šatník tak, aby ste sa mohli cítiť dobre, trendy a sebavedomo je dôležité práve preto, aby ste sa stali sami sebou a boli spokojní. Tak vyskúšajte nové trendy a pozriet, čo nové v e-shope na linku v tomto článku! Móda je predsa pre radosť.