Mobilovo.sk Vám ponúka kompletný servis telefónov Samsung na počkanie. Ponúkame Vám profesionálny servis so 100% spokojnosťou. Naše náhradné diely sú výhradne originálne, nepoužívame žiadne lacné náhrady, vďaka čomu Vám vieme zabezpečiť dokonalú spokojnosť s opraveným telefónom. Servis poskytujeme drvivej väčšine mobilných telefónov Samsung. Cena opravy závisí od rozsahu poškodenia telefónu a od konkrétneho typu mobilného telefónu značky Samsung. Trvanie opravy mobilného telefónu Vám vieme zabezpečiť v priebehu dvoch až troch hodín v prípade náhradného dielu skladom.

rozbitý mobil

Napríklad oprava displeja Samsung A51 sa pohybuje od 115 eur, pričom cena zahŕňa náhradný diel za nový, originálny v značke SAMSUNG. Týmto Vám vieme zaručiť jeho 100% funkčnosť minimálne rovnakú, ako pred jeho poškodením. Samozrejme, okrem opravy rozbitého displeja mobilného telefónu Samsung, alebo inak poškodeného displeja, Vám vieme zabezpečiť aj ostatné druhy opráv týchto telefónov, ako je napríklad nabíjací konektor, slúchadlo, či mikrofón, kde sa cena za takúto opravu pohybuje v rozmedzí od štyridsať eur až štyridsaťpäť eur.

oprava a diagnostika

Taktiež Vám vieme pomôcť s opravou mikrofónu, reproduktorov, kamier ako aj s opravou tlačidiel vypnutia a zapnutia, tlačidiel hlasitosti a iných. Pokiaľ si neviete rady s pokazeným telefónom, vieme Vám na ňom vykonať diagnostiku už zdarma, a po nájdení chyby, túto vieme opraviť. Môže sa jednať aj o vnútorné chyby telefónu, ktoré na pohľad nie je vidieť a v tomto nám diagnostika telefónu dokáže veľmi napomôcť. Po následnej diagnostike a zistení poruchy Vám vieme navrhnúť opravu, či sa jedná o prehriatie softvéru, systémový konektor a jeho poruchu ale rovnako tak Vám napomôžeme aj s nefunkčnou wi-fi, či vypadávaním signálu, s poruchou batérie, nabíjacím konektorom a v neposlednom rade Vám vieme byť nápomocný aj v prípade potreby odblokovania Google účtu. Tak neváhajte, pokiaľ máte akýkoľvek problém s mobilným telefónom Samsung, obráťte sa na náš servis.