Základom sviatočného pocitu počas Vianoc je vianočný stromček, darčeky a štedrá večera, bez týchto základných súčastí sa nám vianočné sviatky ani nerátajú. K ozdobovaniu však neodmysliteľne patria aj svetielka, ktoré sú takmer všade, kde je možné ich nainštalovať. Tak sa naše domy a byty ligotajú v lesku mnohých malých svetielok.

Na tento účel využívame LED osvetlenie, a to už niekoľko rokov, ozdobujeme nimi stromček, terasy, okenné rámy, balkóny, fasády a mnohé iné miesta v interiéroch, ale aj v exteriéri. Vyznačujú sa vysokou svietivosťou, množstvom najrozličnejších efektov a jednoduchou inštaláciou. Trh je zaplavený reťazami mnohých dĺžok, ktoré sa dajú vytvárať prostredníctvom spojky easy connect, vianocna retaz na stromcek Veselevianoce.sk na použitie vo vnútornom, ale aj vonkajšom prostredí a v nevyčísliteľných farebných variáciách s množstvom efektov.

Nemusíte byť dieťaťom, aby ste mali radosť

Najbežnejšie sú LED reťaze s dĺžkou 10m a 20m, za výhodné ceny, majú nízku spotrebu elektrickej energie, pozor však treba dávať pri výbere vhodného typu podľa určenia použitia, do bytu alebo do vonkajšieho priestoru. Bezpečnosť ich používania však musí byť zaručená výrobcom, preto treba dbať na výber osvedčených a známych predajcov či výrobcov osvetlenia. Tu je namieste ostražitosť, pretože exteriérové svetielka majú mať vyššiu IP ochranu, čo zabezpečí ich spoľahlivé fungovanie aj počas dažďa, mrazu, sneženia, v prašnom prostredí bez toho, aby sa znížila ich funkčnosť či efekt.

Mihotavé farebné svetielka

Vo vonkajšom prostredí sa pri osvetlení drobných predmetov poobzerajte po LED svetielkach s napojením na batérie. Eshop je už pripravený predávať osvetlenia do interiéru v teplej a studenej bielej farbe, s dĺžkou 10 a 100ks svetielok. Exteriérové svetielka sa takisto vyrábajú v týchto odtieňoch bielej farby, LED reťaz s FLASH efektom, čo znamená, že bliká každá piata dióda a celkovo ich je 100kusov. Aj táto reťaz má dĺžku 10m, ktorá je rozdelená do dvoch segmentov a spája ich easy connect spojka. Zabezpečiť rodine krásne vianočné sviatky je možné aj použitím farebných LED svetelných reťazí, ktoré môžete rozmiestniť v priestore akokoľvek sa vám páči, ozdobiť nimi rozličného predmety a vniesť do života kúsok romantiky a detskej radosti z nádhernej hry svetiel.