V nestabilnej dobe sa možno mnohí z vás chcú dať na niečo „svoje“, na podnikanie. Niečo, čo predstavuje splnený sen, baví vás, viete robiť, alebo viete, že bude úspešné. Aby ste si nemuseli zakladať len živnosť, rozhodli ste sa založiť novú firmu, napríklad spoločnosť s ručením obmedzeným (sro). Ak máte dokonca niekoho, kto by chcel podnikateľský zámer realizovať spolu s vami, môžete si firmu založiť spolu. Základné imanie firmy s.r.o. je 5000€ a jej založenie nejaký čas trvá, kým sa dostanete až k zápisu do obchodného registra.

office

Sro platca Dph na predaj

Je tu však ešte aj možnosť čislo 2. Tá predstavuje skvelú skratku, ako začať podnikať takmer hneď a bez čakania. Navyše nebudete musieť splácať základné imanie a všetko bude pre vás nachystané. Firma bude mať IČO, DIČ a dokonca bude aj platcom Dph, ak to potrebujete a takú firmu chcete. Že ako sa to stane? Jednoducho ! Môžete si pozrieť v 41business.com sro platcu Dph na predaj! 41business.com predáva už založené spoločnosti, aby tak uľahčili práci svojim zákazníkom. Spoločnosti sú bez akejkoľvek činnosti, nie sú zaťažené zmluvami ani záväzkami, či dlhmi. Nekupujete mačku vo vreci, ale seriózne založenú firmu, ktorá je už zaregistrovaná ako platca Dph.

kolegovia v kancelarii

Pri predaji podobnej sro vám stačí podpísať zmluvu o prevode podielu na vás ako jediného spoločníka, alebo dokonca aj na viacerých spoločníkov. Pri prepise sa dá zmeniť váš obchodný názov, sídlo, predmety činností.

Zoznam sro na predaj nájdetena stránke 41business.com. Môžete si rezervovať priamo online tú, ktorá by sa vám najlepšie hodila. Platcovstvo Dph síce o niečo cenu zdvihne, ale ak zoberieme v úvahu fakt, že základné imanie a iné poplatky už platiť nemusíte, cena je veľmi výhodná. Platcu Dph dostanete aj za 1900€. Skvelá cesta, ako ušetriť čas a peniaze je kúpiť si hotovú sro bez záväzkov!