Masáž. Jedinečná a významná pre zdravie, psychickú pohodu a normálne fungovanie človeka. No senzuálna masáž Vám dá omnoho viac. Je veľké množstvo senzuálnych masáží, ktoré takto blahodárne pôsobia na človeka a je len na Vás ktorú si vyberiete. V salóne Bratislava Tantra Vám ponúkame len to najlepšie v oblasti senzuálnych masáží. Tu Vám poskytneme všetko, čo k senzuálnym masážam budete potrebovať.

masáže sviečky

Samozrejme, aby sme to všetko pre Vás mohli zabezpečiť, je nutné sa vopred objednať. Stačí nám na to minimálne hodinka a vy sa môžete dostaviť do salóna za relaxom a povzbudením. Po objednaní sa a po výbere svojej tantra masérky sa môžete tešiť na tie najpríjemnejšie chvíle. Náš personál je príjemný a milý s profesionálnym prístupom ku každému klientovi a naše tantra masérky sú v oblasti tantra masáží špeciálne školené, preto vedzte, že sa zveríte do rúk kráske, ktorá svoje znalosti ovláda dokonale.

príjemné pocity

Hneď po Vašom príchode do salóna Vás Vami vybraná masérka už bude očakávať a vy sa tak môžete vzájomne zblížiť a spoznať sa pri príjemnom občerstvení na povzbudenie Vašich zmyslov, čo Vám spríjemní pobyt v salóne. Potom sú Vám už k dispozícii súkromné priestory, kde sa všetko to príjemné bude odohrávať. O osobné veci nemajte obavu, všetko si môžete bezpečne uložiť v spomínaných priestoroch, kde Vám bude dopriate 100% súkromie a nik Vás tam rušiť nebude. Pred samotným rituálom, a teda pre samotnou senzuálnou masážou Vám bude ponúknutá sprcha ktorá zabezpečí 100% hygienu ale zároveň príjemne osvieži a naladí Vaše telo a myseľ. Potom sa už odoberiete do časti priestorov, kde si budete nadchádzajúce chvíle užívať priam ako,,bohém,,. Áno, to je ten správny výraz pre senzuálne masáže, ktoré Vám prinesú celkové uvoľnenie, no zároveň príjemné dráždenie, ktoré môže vyústiť priamo do orgazmu, čo je úplne prirodzené. Užite si v našom salóne BOHÉMSKY.