Slováci sú v podstate stále dosť konzervatívni a skúšanie nových vecí či príležitostí sa rozbieha len pomaly. Od nežnej revolúcie sa toho však veľa zmenilo a aj postoj obyvateľov sa začal orientovať rozličnými smermi, pomaly prijímame aj nepoznané a odlišné od toho, čo je nám známe a pre nás charakteristické. Viditeľné je to napríklad vo využívaní služieb aj tých erotických.

Źena zahalená do tajomstva

Benevolentnosť v prijímaní nových vecí sa citeľne mení, otvárame sa novým príležitostiam, a tak sa k nám dostali aj prvky iných kultúr, napríklad tantra. Tú môžeme prežiť v podobe masáže, ak navštívime salóny, ktoré tantrické masáže ponúkajú, sú v Bratislave a fungujú aj vo všetkých väčších mestách, no objednať sa na masáž je možné online, kde si dohodnete presný dátum a čas návštevy, zároveň si určíte aj ktoré z dievčat vám bude k dispozícii.

Návšteva tantra Bratislavatantra salóna je diskrétna, na úvod vám ponúknu kávu alebo čaj, druhým krokom je možnosť osprchovať sa, to je z dôvodu zaistenia 100% hygieny. Masérka vám ponúkne sárong, do ktorého sa prezlečiete, aby mohol začať samotný rituál masáže. Priestor je intímny, osvetlený príjemným svetlom, s exotickou vôňou a hudbou, ktorá vo vás vzbudí potrebné napätie a vzrušujúcu atmosféru. Tantrické masáže majú niekoľko typov, vy si môžete vyskúšať ktorýkoľvek z nich, masáž telo na telo, magic, double body, couple či klasiku alebo vzrušujúcejšiu masáž lingamu.

Iba dotyky, masáž, vzrušenie...

V salónoch pracujú profesionálne vyškolené dievčatá, pekné a šikovné, mladé aj zrelšie ženy, blondíny aj brunetky, všetky vás obslúžia veľmi rady, no okrem zákazníkov, ktorí sú chorí, majú nejaké kožné problémy alebo prídu pod vplyvom omamných látok či alkoholu. Druhým faktom je, že tantra nezahŕňa sex a s ním spojené služby, ide len o erotickú masáž. Po skončení rituálu sa môžete ešte chvíľu v polohe ležmo „spamätávať“ z prežitých okamihov, pri rozlúčke vás obdarujú malou pozornosťou a pozdravom „namaste“.