Pokiaľ sa Vám nepozdáva priechodnosť Vašej kanalizácie, poprípade Vám voda v umývadle odteká pomalšie ako by mala, nečakajte a kontaktujte nás. Lepšie je problémom včas predchádzať, ako potom riešiť neželané následky.

KRTOVANIE NONSTOP – BRATISLAVA

Sme spoločnosť zaoberajúca sa už niekoľko rokov problémami s kanalizáciami, s upchatými odtokmi ale aj s mnohými inými obdobnými záležitosťami. Nenechajte problém https://www.databazeknih.cz/knihy/vzpominka-na-zemi-problem-tri-teles-334860%3Fc%3Dall prerásť do obrovských rozmerov a kontaktujte nás včas. Profesionálne čistenie kanalizácií Vám napomôže k bezproblémovému chodu Vašich umývadiel, toaliet ale aj spŕch či výleviek.

odpadové rúry

Najčastejšie sa upchávajú výlevky v kuchyniach, kde je časté umývanie riadov od mastných nečistôt. Žiaľ, tieto sa zachytávajú na stenách potrubia a týmto vzniká postupné upchávanie. Tento problém sa dá ľahko vyriešiť pravidelnou údržbou odpadových potrubí.

V kúpeľniach sú zasa naopak, častým nepriateľom kanalizačných potrubí vlasy. Tieto často krát upchajú a znemožnia priechodnosť plynulému odtekaniu vody. Práve vtedy vzniká problém a vy riskujete, že sa Vám splašky vrátia späť. Preto predíďte týmto nepríjemným problémom a nechajte si prečistiť kanalizačné potrubia.

vodovodné rúry

Na spoločnosť AB-krtkovanie sa môžete kedykoľvek spoľahnúť. Ponúkame len to najlepšie a teda dlhoročné skúsenosti, profesionálny prístup, výhradne profesionálne pomôcky a náradie, profesionálna a najmodernejšia technológia pri čistení kanalizácií, a v neposlednom rade prijateľná cena. U nás Vás neprekvapia žiadne skryté poplatky. Po nahlásení poruchy a následnej obhliadke Vám vieme vopred oznámiť cenu za vykonanú prácu a samozrejme, najvhodnejšie riešenie daného problému. Používame dve základné techniky čistenia kanalizácií a teda vysokotlakové čistenie a elektromechanické čistenie. Monitoring potrubia špeciálnou kamerou je u nás samozrejmosťou. Okrem hore spomínaných služieb poskytujeme aj všetky inštalatérske práce.