Pracujete, nestíhate, či len máte chuť dnes leňošiť a nerobiť si starosti s prípravou obeda? Nezúfajte, máme pre vás riešenie. Obedové menu zo zákazníkmi overenej reštaurácie Gurmánsky dvor u Oravca vás zachráni v každej situácii. Doprajte si kvalitnú stravu za prijateľnú cenu. Rôzne chutné kombinácie jedál na vás čakajú každý deň v starostlivo pripravovanom rozmanitom dennom menu. Jedlo vám radi doručíme kamkoľvek v rámci Ružinova, či už sedíte doma na gauči alebo vám pomaly ubiehajú pracovné hodiny v kancelárii či na inom pracovisku. Na našom jedle si zaručene pochutnáte v každej situácii, čase či počasí.

cestoviny-pasta

Na výber máte každý deň z dvoch chutných polievok- slepačieho vývaru a polievku podľa dennej ponuky. V rámci hlavných jedál máte na výber tri varianty chodov, na ktorých si určite pochutnáte. Ak vám ponuka nevyhovuje, stále máte možnosť výberu z klasických rýchlych jedál, ktoré zaiste ulahodia každému maškrtnému jazýčku, či už máte radi klasické bryndzové halušky, alebo si radi pochutnáte napríklad na grilovanom syre Camembert. Nechýba u nás ale ani tradičný vyprážaný rezeň so zemiakovým šalátom. Stačí si už len vybrať, je to len na vás a vašich chuťových pohárikoch.

losos so šalátom

Aby toho nebolo málo, u nás sa nemusíte báť, že vám jeden obed zruinuje rodinný rozpočet. Ceny sú nastavené bezkonkurenčne a tak, aby si objednávku u nás mohol dovoliť každý bez výčitiek. Cena deneho menu Bratislava ruzinov je 6,50 až 7,90 podľa toho, ktorú variantu jedla si na obed zvolíte. Vytvorte si objednávku rýchlo, jednoducho a pohodlne a vychutnávajte si výborné jedlo bez starostí s jeho prípravou. Navštívte našu webovú stránku gurmanskydvor.sk alebo nás kontaktujte prostredníctvom telefónneho čísla-vaše objednávky radi expresne vybavíme a postaráme sa o váš hlad. Neváhajte a presvedčte sa o kvalite našich služieb ešte dnes! Budeme sa tešiť na vaše objednávky a vaše spokojné chuťové poháriky.