Spoločnosť PK GROUP sa zaoberá širokým sortimentom kolies, pojazdných koliesok ale aj samostatných koliesok. Pre správne určenie potreby pojazdových koliesok využite naše sedemnásťročné skúsenosti a nechajte si poradiť odborníkmi. Vieme Vám poradiť so správnym výberom kolies ako aj koliesok a pojazdových koliesok. V našej ponuke nájdete množstvo druhov týchto koliesok od bežných nábytkových pojazdových koliesok až po priemyselné kolesá a kolieska. Pri ich správnom výbere Vám radi poradíme, či už ide o kolieska vhodné pre nábytok, a teda nábytkové pojazdové kolieska, alebo o pojazdové kolieska vhodné pre prácu vo vysokých teplotách ale aj hygienické kolieska, vhodné pre potravinársky priemysel ale aj pre catering.

koleso auto

Každopádne, tak či tak, tu si určite vyberiete tie správne pojazdové – kolieska pre Váš priemysel. Samozrejme nezabúdame ani na náhradné diely alebo súčasti pojazdových koliesok, bez ktorých by ich montáž nebola úspešná a preto Vás týmto chceme upozorniť na potrebu objednania si ostatných, potrebných súčastí k montáži týchto pojazdových koliesok.

motor hadice

Aby sme bolo presnejší, spoločnosť PK GROUP sa zaoberá širším sortimentom pre rôzne odvetvia priemyslov a preto tu nájdete nie len pojazdové kolieska, ale aj mnoho iného druhu tovarov, plastových obalov ale aj plastových prepraviek. KLT – prepravky, ktoré spĺňajú svojimi tvarmi a špeciálnymi otvormi smernice VDA pre klasifikáciu v BG 4.3 sa vyznačujú svojím hladným dnom a možnosťou zakúpenia plastového veka pre ich uzatvorenie. S pomocou plastových prepraviek si uľahčíte prácu v automobilovom priemysle ale aj v inom obdobnom priemysle. Prepravky si môžete zakúpiť v rôznych veľkostných prevedeniach ale aj v ich zameraní. Samozrejmosťou je u nás možnosť zakúpenia týchto prepraviek ako nových, tak aj použitých, no v nepoškodenom stave. Po prejavení záujmu Vám vieme zaslať podrobné fotky použitých plastových prepraviek.