Pre niekoho je nevera už len to, keď si chlap alebo žena s niekým dopisujú cez internet. Ani to nemusí byť príliš eroticky naladená diskusia a aj tak môže vyvolať rôzne otázky od toho druhého partnera. Niekto si neveru predstavuje len pod pojmom, že došlo k sexuálnemu aktu medzi dvoma ľuďmi opačného pohlavia. Áno, možno sa v niektorých prípadoch toleruje nevera s rovnakým pohlavím. Hlavne zo strany mužov, ktorí si môžu potom predstavovať ako sa ich polovička ohmatávala s ďalšou ženou, je toto hranica tolerancie. A niektorí zasa považujú za neveru aj nevinný bozk, ktorý môže vzniknúť úplnou náhodou, či náruživé objatie a dotyky na partiách, ktoré sú viac sexuálnejšie ako tie iné.

Je to ťažké zhodnotiť, čo by sme mali považovať za neveru a čo nie.

female-body-1390659_1920

Vyhlasujem však tvrdenie, že fajka nie je neverou. Najmä, ak si takúto fajku (veď viete orálny sex) zaobstaráte cez erotické služby https://www.privatportal.sk/. Ak totiž beriete sexuálne uspokojenie aj ako vašu základnú potrebu, tak takáto forma uspokojenia by mala byť tolerovaná aj zo strany vašej partnerky. Nič ste s danou osobou nevykonávali iba vám uspokojila vašu základnú potrebu. Hlavne, ak toto vaša partnerka nechce vykonávať, tak potom máte oprávnenie si to vyhľadávať niekde inde.

fitness-863081_1920

Možno práve na tomto mieste si všimnete nejaké tipy, ktoré môžete poradiť svojej partnerke, aby sa jej do tejto činnosti viac chcelo. Ak ju však nechcete zbytočne zaťažovať a nútiť do niečoho, čo nechce robiť, tak to môžete znova uskutočniť tým istým spôsobom ako aj predtým. Prídete, spravíte sa, necháte ju to prehltnúť a môžete ísť domov. Vy ste vo svojej podstate nerobili vôbec nič, iba ste si nechali svojho vtáka vyfajčiť niekomu, kto o to stál. Uspokojili ste si svoju potrebu a žiadna nevera sa za tým chápať nedá. Po istom čase musíte uvoľniť a odbremeniť svoje guľky od napätia. Keď sa to nedá doma, tak to nebudete predsa robiť sám niekde v aute alebo niekde inde schovaný. Vyriešite to takto.