Nielen v Bratislave ľudia podnikajú, celé Slovensko je zaplavené biznismanmi a aj v iných mestách než je to hlavné žijú ľudia a chcú zarábať formou vlastnej prevádzky. Podnikanie však nie je vôbec jednoduché, hlavne v jeho začiatkoch je potrebné aj dosť investovať, aby sa biznis rozbehol. Niekde sa ale predsa len ušetriť dá, na prenájme za kancelárske priestory.

Online podnikať sa dá kdekoľvek

Rozbehnuté prevádzky a fungujúce podniky s tým už majú svoje skúsenosti, vedia, že začiatky biznisu si žiadajú dosť veľké finančné náklady, preto nie je na zahodenie, ak sa dá aspoň nejaké euro ušetriť. Možné to je v prípade podnikateľov, ktorých práca si nevyžaduje ich každodennú prítomnosť v kancelárii, pritom však môžu oddeliť súkromie od práce. Možnosťou je virtuálne sídlo firmy.

Púchovčania majú rovnakú možnosť zvoliť si virtuálne sídlo pre svoju firmu ako ktokoľvek na Slovensku, stačí, ak sa rozhodnú, na akú dlhú dobu ho potrebujú. Pri viazanosti na 1 rok totiž zaplatia 12,-eur na mesiac, ale ak sa zaviažu na 2 roky, poplatok bude iba 9,-eur mesačne. V rámci tejto obstarávacej ceny je virtuálne sídlo zriadenie poštovej schránky a tiež preberanie pošty, iné voliteľné služby ako je preposielanie emailov či skenovanie dokumentov sú za poplatok 9,-eur na mesiac.

Virtuálne sídlo vám ušetrí financie

Podnikatelia v hlavnom meste majú podobné poplatky a služby, takisto si môžu zvoliť aj iné služby na poplatok 9,-eur za mesiac. Výhody virtuálneho sídla sú viaceré, náklady sú podstatne nižšie, označenie sídla je riadne zaregistrované v OR a ŽR aj kvôli kontrolám z daňového úradu a podobne. V kocke môžeme povedať, že virtuálne sídlo je veľmi propagovaný a moderný trend, ktorý efektívne využívajú súčasní podnikatelia a zároveň podnikateľov núti využívať informačné technológie, ktoré sú na vzostupe. Každý moderne a efektívne zmýšľajúci podnikateľ sa stará o to, kam jeho financie plynú a či je možné ušetriť práve tam, kde to bude firmu bolieť najmenej, preto je vhodné sa pri zakladaní spoločnosti zamýšľať nad každým minutým eurom.