LED osvetlenie dnes nie je špeciálnou vymoženosťou, stalo sa obľúbeným a najčastejšie využívaným osvetlením v jeho rôznych formách. Obľúbené LED-ky, alebo aj LED pásy z ponuky led pasy Ledprodukt Vás oslovia svojím nekonečným využitím, jednoduchou inštaláciou, variabilnými možnosťami usporiadania a samozrejme všetkými výhodami LED osvetlenia.

led-2953656_640

Ponúkané LED pásy sa vyznačujú výhodnou cenou, sú ekonomicky výhodnejšou, lacnejšou variantou LED žiaroviek, vysokou energetickou efektivitou, ekologicky priaznivým profilom a univerzálnymi možnosťami použitia, najmä v domácnosti rozšírenou zárukou až na 5 rokov.

V skutočnosti sú to 5 až 15 metrové pásy v podobe rolky vzájomne spojených LED diód, ktoré si môžete v mieste perforácie vhodne strihať, upravovať a prispôsobovať svojím potrebám.

Ich interval napätia je 12 alebo 24 V, životnosť je takmer 50 000 hodín, reálne rozlíšenie farieb a svetla je vysoké, index podania farieb je v mnohých modeloch s hodnotou CRI väčšou ako 90, čo predstavuje skutočne vysoké rozlíšenie.

Pre ich bezpečné užívanie a dlhý bezproblémový chod odporúčame ich inštaláciu do vkusnej hliníkovej lišty, ktorá odvádza teplo LED diód a chráni pásy pre znehodnotením.

V ponuke nájdete LED pásy zaliate do špeciálneho silikónu, ktorý umožňuje ich vode odolné využitie, praktické najmä v domácnosti.

Farebné škály sú rôzne – najčastejšie a najobľúbenejšie sú konzervatívne biele farby v tóne studená, neutrálna alebo teplá biela, určite Vás ale zaujmú aj ružové, žlté alebo zelené LED pásy, ktoré sú efektné a vhodné na vytvorenie netradičnej atmosféry. Sú vhodné ako dizajnové osvetlenie a sú kreatívne a originálne.

digital-led-strip-lights-2103022_640

Azda najčastejšie využitie LED pásov je v kuchyni a v domácnosti na podsvietenie kuchynskej linky, skrinky, poličiek, rohov a iných netradičných priestorov. Využitie majú ale aj v reštauráciách, hoteloch, baroch, pri bazénoch, v kaviarni a v administratívnych budovách ako podsvietenie reklám, podhľadov a podobne.

Uhol svietenia je postačujúci, spravidla 120 stupňov, je to efektívny uhol osvetlenia.

LED pásy sú nenahraditeľné v dnešnej modernej dobe, vytvárajú z osvetlenia niečo viac, než na čo sme boli v minulosti zvyknutí.