Každá nevesta túži potom, aby bolo vo svadobný deň všetko dokonalé. Od počasia, cez výzdobu, až po zábavu do rána. Sú veci, ktoré sa ovplyvniť nedajú, no niečo, čo máte pevne v rukách je to, ako sa budete cítiť vy. Či sa budete stresovať a dúfať, aby bolo rýchlo po svadbe a nikto si nevšimol vašu zle schovanú vyrážku na čele, alebo si ju užijete so všetkým, čo k tomu patrí a nebudete sa stresovať absolútne s ničím.
 šampus novomanželů
Vlasy si nestrihajte a nefarbite týždeň pred svadbou
 
Najlepší čas, kedy by ste si mali nechať vlasy upraviť je mesiac pred svadbou. Nikdy neviete, ako to u kaderníka dopadne, preto určite s ničím neexperimentujte. Ak teda nemáte takého kaderníka alebo kaderníčku, za ktorú by ste dali aj ruku do ohňa, že budú vaše vlasy krásne. Ak nemáte príliš zničené vlasy, aj podstrihnúť sa radšej dajte až po svadbe.
 svatba na Maledivách
O pleti platí to isté, čo o vlasoch
 
A to teda žiadne hĺbkové čistenie pleti pri kozmetičke, ak sa o chvíľu vydávate. Pleť bude ešte dva týždne začervenaná a podráždená a to vy predsa nechcete. Čistenie pleti taktiež riešte radšej minimálne mesiac pred svadbou. Taktiež neodporúčame skúšať nové kozmetické výrobky, z ktorých môžete dostať alergickú reakciu a už vôbec nie depiláciu v oblasti tváre.
 
Nič nenechajte na náhodu
 
Platí to aj pri účese, aj pri líčení. Vždy radšej choďte na skúšku, hlavne vtedy, keď máte konkrétnu predstavu a chcete, aby bola dokonale splnená. Nie je nič horšie, ako keď ide nevesta vo svadobný deň od kaderníčky alebo vizážistky s plačom a doma spolu s mamou zachraňujú, čo sa dá.
 dívka v levanduli
Solárium je týždeň pred svadbou prísne zakázané
 
Opäť, nikdy neviete, ako zareaguje vaša pokožka na ožarovanie. Môže sčervenieť, dostať sa do oranžovej farby alebo môžete opuchnúť. Ak chcete predsa len vyzerať opálene, chodievajte do solária pravidelne, v menších intervaloch a opaľujte sa postupne.