Hľadáte niekoho, kto Vám ponúkne čistiace a upratovacie služby, no máte vysoké nároky? Obráťte sa na Grant upratovacie služby. S upratovaním a čistením rôznych priestorov máme dlhoročné skúsenosti a zároveň disponujeme modernou technikou, ktorá nám dopomôže k výsledku, aký uspokojí aj tých najnáročnejších klientov. Naše služby sú Vám k dispozícii v Poprade, Kežmarku, vo Vysokých Tatrách a Spišskej Novej Vsi. Venujeme sa precíznemu čisteniu kobercov, chemickému, ale aj strojovému čisteniu podláh, extrakčnému čisteniu čalúnených kusov nábytku, umývaniu okien, no vykonávame aj bežné upratovanie priestorov.

čistenie varnej dosky

Ste zaneprázdnení a potrebujete, aby Vám niekto upratal byt alebo Vašu kanceláriu? Aj v takom prípade nás, prosím, kontaktujte. Súčasťou našej služby bežného upratovania je vysávanie kobercov a čalúnených stoličiek, pozametanie a zotrenie podláh, vynesenie a vyčistenie odpadových nádob, prípadne popolníkov, umytie sklenených plôch a odpadov, umytie toaliet a doplnenie hygienických potrieb, umývanie drezov aj celých kuchýň, utretie dotykových plôch ako vypínačov a podobne. Kompletný zoznam úkonov firmy Grant počas bežného upratovania nájdete na webovej stránke www.upratovanie-grant.sk.

vysávanie

Neuspokojte sa s nekvalitnými upratovacími službami, ktoré sa riadia heslom „čo je mokré, to je čisté”. Nechajte Vaše priestory zažiariť a reprezentovať Vás alebo Vašu firmu na vysokej úrovni, aká Vám prináleží. Ak sú Vaše požiadavky špecifickejšie, radi sa s Vami dohodneme a maximálne Vám vyjdeme v ústrety. Kvalitným hĺbkovým čistením priestorov, v ktorých sa pohybujete, docielite nielen viditeľný výsledok, ale aj citeľný. Kvalita ovzdušia sa zlepší, hygiena sociálnych zariadení, ale aj bežného interiéru bude výborná a Vy tak zabezpečíte sebe, či Vašim zamestnancom moderné a zdravotne nezávadné priestory.